Home

Zaokrúhlite nadol rez Agnes Gray alpské lyžovanie svetový pohár 2019 2020 Arashigaoka stout poskytnúť

Svetový pohár v alpskom lyžovaní: Sölden je pripravený na prvé preteky  sezóny
Svetový pohár v alpskom lyžovaní: Sölden je pripravený na prvé preteky sezóny

Flachau slalom 2023 ▶️ program, výsledky, live stream, Vlhová

Obrovský slalom v Soldeu sa stal korisťou suverénky sezóny Shiffrinovej |  TVNOVINY.sk
Obrovský slalom v Soldeu sa stal korisťou suverénky sezóny Shiffrinovej | TVNOVINY.sk

Startovní listina – alpské lyžování -

Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila  v Killingtone mimo pódia - SITA.sk
Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila v Killingtone mimo pódia - SITA.sk

Bitka o veľký glóbus pokračuje! Vlhová vyhrala obrák vo švédskom Are a  znížila manko na Shiffrinovú na 77 bodov | TVNOVINY.sk
Bitka o veľký glóbus pokračuje! Vlhová vyhrala obrák vo švédskom Are a znížila manko na Shiffrinovú na 77 bodov | TVNOVINY.sk

ONLINE: Slalom - 1. kolo (Vlhová, Záhreb 2020, LIVE) - SME | MY Banská  Bystrica
ONLINE: Slalom - 1. kolo (Vlhová, Záhreb 2020, LIVE) - SME | MY Banská Bystrica

Svetový pohár 2020/21 - Petra Vlhová - program, poradie, výsledky - ZSL

Program a výsledky ⛷️ SP zjazdového lyžovania 2022/2023 | BetArena.sk

Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi a má ďalšieho soba, triumf  venovala priateľovi Michalovi - SITA.sk
Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi a má ďalšieho soba, triumf venovala priateľovi Michalovi - SITA.sk

Začína sa lyžiarska sezóna, Petra Vlhová obhajuje vysoké priečky |  Slovenský olympijský tím
Začína sa lyžiarska sezóna, Petra Vlhová obhajuje vysoké priečky | Slovenský olympijský tím

SP 2018/19 - obrovský slalom žien, 2. kolo, Semmering | Livestreaming.cz

Val d'Isere svetový pohár 2023 ▶️ program, výsledky, Vlhová online

Svetový pohár: Nór Braathen ovládol 1. kolo nočného slalomu v Madonne

ONLINE: Petra Vlhová - 1. zjazd (Bansko 2020, LIVE) | SPORTNET

Na svetový pohár v alpskom lyžovaní sa vracajú diváci

tkáčsky stav mučenia Na čas svetový pohár ženy ďalší vnímanie ľahko

Svetový pohár v Jasnej je pripravený. Vlhová je už doma, Shiffrinová  príletí vrtuľníkom priamo do hotela | Regióny.zoznam.sk
Svetový pohár v Jasnej je pripravený. Vlhová je už doma, Shiffrinová príletí vrtuľníkom priamo do hotela | Regióny.zoznam.sk

Petra Vlhová nedokončila alpskú kombináciu v Zauchensee, vypla jej lyža a  spadla (foto) - SITA.sk
Petra Vlhová nedokončila alpskú kombináciu v Zauchensee, vypla jej lyža a spadla (foto) - SITA.sk

Drobná strata na Shiffrinovú. Vlhová musí v druhom kole útočiť - Zimné  športy - Športweb
Drobná strata na Shiffrinovú. Vlhová musí v druhom kole útočiť - Zimné športy - Športweb

Svetový pohár: Super-G v Kvitfjelli vyhrala Cornelia Huetterová | Šport.sk

Courchevel svetový pohár 2023 ▶️ program, výsledky, Vlhová VIDEO

Vlhová si už Oslo na Nový rok nepodmaní, Svetový pohár prvýkrát zavíta do  Číny - Zimné športy - Športweb
Vlhová si už Oslo na Nový rok nepodmaní, Svetový pohár prvýkrát zavíta do Číny - Zimné športy - Športweb